A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Ana Sayfa / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Saygıdeğer Ziyaretçiler;

ACK10.com adlı kişisel blogumda yayımlanan içerikler bizzat ben tarafından veya izin verdiğim kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğim kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

İÇERİK KOŞULLARI

ACK10.com’da yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler ve misafir yazarların oluşturduğu içerikler hariç Altuğ Caner Kara tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içeriklerin sadece bir kısmı kullanabilirsiniz. Bu siteden alıntı yapacağınız zaman lütfen aşağıdaki şekilde alıntı yapınız.

  • Bu yazı ACK10.com‘dan alıntılanmıştır/alınmıştır

Yukarıda belirttiğim koşullara uymadığınız taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibimdir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAPMA KOŞULLARI

  • ACK10.com ‘ da herhangi bir içeriğe yapmış olduğunuz yorumlardan ACK10.com hiçbir şekilde Hukuki ve Cezai anlamda sorumlu değildir.Tüm sorumluluk yorumu atan kişinin şahsına aittir.
  • Ziyaretçilerin yorumları  yasa ve yönetmeliklere,genel ahlak kurallarına, etik ahlak kurallarına ve ACK10.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılar herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

İletişim

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır. ACK10.com’a iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.


BÜLTENİMİZE ABONE OLABİLİRSİNİZ !

Yeni,Kaliteli ve Özgün İçerikler Hakkında İlk Siz Haberdar Olup Bilgilendirme Mail-i Alabilirsiniz.